T3 Energie
T3 Energie – Slimmer benutten
Ga een stap verder met energiesturing en leer hoe je energiegegevens omzet in slimme, dynamische acties binnen een Qbus-installatie.
Je gaat aan de slag met analoge logica en conversietabellen. Zo leer je onder andere hoe je overtollige zonnestroom dynamisch inzet om energie thermisch te bufferen in een boiler of buffervat. Maar je ontdekt ook hoe je energiegegevens voor andere toepassingen gebruikt, zoals visuele energiealarmen via gekleurde verlichting of een RGBW-ledstrip.
Met deze opleiding leg je de noodzakelijke basis voor meer geavanceerde energiesturingen en ben je voorbereid om de mogelijkheden verder uit te bouwen.
Klaar voor T4 Energie?
Daar brengen we alles samen en gaan we verder met laadpleinsturing, samenwerking tussen meerdere Qbus-systemen en energiedelen. Zo zet je de stap naar energiebeheer over een volledige installatie – en zelfs daarbuiten.
De inhoud van deze opleiding kan evolueren op basis van nieuwe functies, modules of software-updates binnen het Qbus-systeem.
Voor wie?
Deze opleiding is bedoeld voor professionele installateurs die eerder T1 Algemeen en T2 Energie opleidingen hebben gevolgd. De inhoud bouwt voort op eerder verworven kennis. Een goede kennis van System Manager III en de basiswerking van Luqas is vereist. Deze module is ideaal voor installateurs die energiesturing willen toepassen op een manier die intelligent inspeelt op het gedrag van installaties en netbelasting.
Programma
|
09:00 - 12:30 |
Praktijkoefeningen: Configuratie importeren, logica uiteenzetten en aanpassen |
|
12:30 - 13:30 |
Warme lunch |
|
13:30 - 17:00 |
Praktijkoefeningen: Configuratie van logica rond elektrische weerstanden, In- en uitschakelen op basis van actuele verbruikswaarden,... |
Wat krijg je na deze opleiding
- Erkenning als Qbus Certified Energie Installateur
- Gouden Certificaat
- Toegang tot T4 Energie opleiding
- Toegang tot jaarlijks Qbus Partnerevent
- Toegang tot pre-orders
- Als eerste op de hoogte bij nieuwe updates, releases,...
Prijs
Uw deelname voor deze opleidingsdag is pas definitief na betaling van het cursusbedrag van €150,00 (excl. BTW) per deelnemer. De factuur wordt u opgestuurd per e-mail bij bevestiging van inschrijving.
Kan je toch niet deelnemen? Gelieve 5 dagen voor aanvang je deelname te annuleren. Bij laattijdige annulatie of no-shows zijn we genoodzaakt om het volledige cursus bedrag te factureren.
Praktisch
Cursist brengt mee: Windows-PC waarop de laatste versie van System Manager III geïnstalleerd is.