Skip to main content

T2 HVAC – Slim verwarmen en koelen

Leer hoe je met Qbus verwarming en koeling comfortabel en zonegericht aanstuurt. Tijdens deze praktijkgerichte dagopleiding bouw je stap voor stap zelf een multizonale HVAC-configuratie op.

Onderweg krijg je inzicht in de werking van verwarmingssystemen en warmtepompen en begrippen zoals de stooklijn, zoneventielen, driewegkranen en pompen. Je leert hoe deze technieken samenwerken en hoe je ze correct integreert in een Qbus-installatie.

Na deze opleiding heb je de kennis om zelfstandig een comfortabele en energie-efficiënte HVAC-sturing met Qbus te realiseren.

Wil je nog een stap verder gaan? In T3 HVAC bouwen we verder op deze installatie en zetten we de theorie rond de stooklijn om in een praktische regeling. Je ontdekt hoe je met Qbus onder andere een driewegkraan aanstuurt om automatisch de gewenste aanvoertemperatuur voor vloerverwarming te regelen.

Voor wie?

Deze opleiding is bedoeld voor professionele installateurs met een basiskennis van het Qbus-systeem (via opleiding T1 Algemeen). Deze HVAC-module bouwt voort op die kennis en focust op het toepassen van een Qbus temperatuurregeling.

Programma

09:00 - 12:30

Theorie: Overzicht van HVAC-systemen en introductie tot Qbus thermostaten

12:30 - 13:30

Warme lunch

13:30 - 17:00

Praktijkoefeningen: Configuratie van multizonale verwarming en koeling en verschillende temperatuurregelingen

Wat krijg je na deze opleiding

  • Vermelding als installateur op website
  • Zilver badge
  • Toegang tot de T3 HVAC opleiding

Prijs

Uw deelname voor deze opleidingsdag is pas definitief na betaling van het cursusbedrag van €150,00 (excl. BTW) per deelnemer. De factuur wordt u opgestuurd per e-mail bij bevestiging van inschrijving.

Kan je toch niet deelnemen? Gelieve 5 dagen voor aanvang je deelname te annuleren. Bij laattijdige annulatie of no-shows zijn we genoodzaakt om het volledige cursus bedrag te factureren.

Praktisch

Cursist brengt mee: Windows-PC waarop de laatste versie van System Manager III geïnstalleerd is.

Inschrijving voor: T2 HVAC

Login

Log in op je bestaande account of maak een account aan om je in te schrijven voor deze opleiding. Zo krijg je meteen ook toegang tot andere informatie exclusief beschikbaar voor installateurs.